• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

e-korepetycje matematyka poznań, szukam

e-korepetycje matematyka poznań, szukam

Poszukuje korepetycji ogłoszeń z różnych przedmiotów. Na pewno powinna to być matematyka i biologia. Gdzie kogoś znajdę do pomocy?

ruszaj45

Posty: 1

 
Nie miałem czasu zbyt wiele, zatem wolałem postawić na e-korepetycje z chemii w Poznaniu. Dwa razy w tygodniu miałem lekcje i faktycznie pomogło mi to niesłychanie w nauce.

kerad17

Posty: 5

 
Miałem korepetycje z angielskiego w Poznaniu, ale stacjonarne. Jestem usatysfakcjonowany. Osoba, która mi ich udzielała miała faktycznie niesłychanie wielkie doświadczenie. Wiedza to nie wszystko, albowiem trzeba wiedzieć jak ją przekazać.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Polecam korepetycje z francuskiego w Poznaniu przez stronę https://www.korepetycje.plus/korepetytor/poznan. Znalazłem tam stosowną osobę, która we wszystkim mi pomogła. Jestem niesłychanie zaspokojony z efektów pracy.

sthEn

Posty: 6

 
Miałem korepetycje z języka niemieckiego w Poznaniu i ta osoba dała radę. Nie za bardzo przepadam za tym językiem, ale nie miałem wyjścia i musiałem się uczyć. Gdyby nie ta pomoc to raczej miałbym poważne problemy, dlatego lepiej zapłacić i mieć pomoc od specjalisty.

Komimya

Posty: 2

 
Jakiś czas temu miałem problemy z hiszpańskim, ale byłem na korepetycjach i wszystko zakończyło się dobrze. Wybrałem zwykłe korepetycje z języka hiszpańskiego prowadzone na miejscu u jednego ze studentów. Po kilku lekcjach było już naprawdę bardzo dobrze. Sam byłem zaskoczony jak dużo dają takie korepetycje.

lary0071

Posty: 7

 
Mnie się niesłychanie spodobały e-korepetycje z angielskiego w Poznaniu, bo zaoszczędziłem sporo czasu. Wszystko odbywało się sprawnie, zatem moja wiedza w tym zakresie się zwiększyła. Ceny nie były wysokie, zatem myślę, że korepetycje online to super pomysł dla każdego.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Jakiś czas temu miałem kłopoty z hiszpańskim, natomiast byłem na korepetycjach i wszystko zakończyło się dobrze. Wybrałem zwykłe korepetycje z języka hiszpańskiego prowadzone na miejscu u jednego ze studentów. Po paru lekcjach było już naprawdę bardzo dobrze. Sam byłem zaskoczony jak mnóstwo dają takie korepetycje.

HalskiPol

Posty: 2

 
U mnie z Internetem zawsze problemy, zatem wolałem pojechać na korepetycje z biologii do Poznania i tam się wszystkiego niesłychanie dobrze nauczyłem. Polecam.

file444

Posty: 13

 
U mnie z Internetem zawsze problemy, dlatego wolałem pojechać na korepetycje z biologii do Poznania i tam się wszystkiego bardzo dobrze nauczyłem. Polecam.

HalskiPol

Posty: 23