• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

koszt budowy domu z drewna, oferta

koszt budowy domu z drewna, oferta

Interesują mnie domy z bala i nie wiem gdzie mogę odnaleźć firmę, która ma niskie ceny, niemniej jednak i solidnie wszystko wykonuje?

fertuś

Posty: 1

 
Mam dom z bali toczonych i jest super. Mieszkamy w nim od roku i nie zamieniłbym go na żaden inny. Tego klimatu nie da się opisać to trzeba po prostu poczuć.

labuh

Posty: 2

 
Dla mnie dom z drewna od producenta był tani i co ważne solidnie wykonany. Mnie się taka oferta podobała, bo spełniała wszystkie moje oczekiwania i wymagania.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Podobają mi się nowoczesne domy z bali, ale niestety nie mam działki. Może za kilka lat coś się zmieni i wtedy ten dom wreszcie u mnie powstanie. Uwielbiam drewno i czuje się w takich domach bardzo dobrze. Na razie pozostaje mi w nich mieszkać tylko na wakacjach.

Hunka

Posty: 8

 
Zamawiałem dom z bala od producenta i jestem zaspokojony. Projekty, które przygotowali są dopasowane do potrzeb klienta. Można mieć domek parterowy, lecz może mieć jedno, a nawet dwa piętra. Dla mnie to super propozycja, zatem z niej szybko skorzystałem.

HalskiPol

Posty: 12

 
Wybrałem dom z bala pod klucz i firma wszystko mi wykonała. Z tego, co wiemy to był producent domów, dlatego uzyskałem naprawdę bardzo niskie ceny. Jestem zadowolony, bo całą pracę wykonali bardzo solidnie.

Ventooo1

Posty: 13

 
Jeśli chodzi o wyliczenie kosztów budowy domów z drewna to można to zrobić na stronie https://wondorf.net/pl/log-wooden-house-calculator. Mają tutaj przygotowany kalkulator gdzie zaznacza się różne opcje projektu.

123321

Posty: 2

 
Najlepiej w takiej sprawie napisać albo zadzwonić do producenta domów drewnianych całorocznych, albowiem nikt nam nie udzieli lepszych informacji w tym temacie. Można też u producenta liczyć na to, że otrzyma się niesłychanie niskie ceny.

ZjadaczGłów

Posty: 19

 
Obecnie można zamówić domy z bala w cenie, która jest zadowalająca dla każdego. Murowany dom nie będzie tak efektowny i ciepły, zatem lepiej będzie postawić na drewno.

Grabow12

Posty: 3

 
Posiadamy dom z bala parterowy i był bardzo tani. Wybrałem bale toczone o grubości dwadzieścia centymetrów. Z tego, co wiem to można mieć cieńsze, lecz i grubsze. Najgrubszy, jeżeli dobrze pamiętam ma trzydzieści dwa centymetry, lecz wtedy już cena jak dla mnie jest wysoka. Oferta jest bardzo dobrze przygotowana.

Klakierek56

Posty: 6