• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

długopisy reklamowe, polecicie ?

długopisy reklamowe, polecicie ?

Dla klientów chciałbym zamówić ołówki reklamowe z logo. To taki subtelny prezent, ale wiem, iż niezmiernie dobrze się sprawdza. Gdzie to mogę nabyć?

Snaco

Posty: 1

 
Ofertę ze smyczami reklamowymi odnalazłem na https://taniegadzety.pl/18-smycze-reklamowe. Mamy inne oferty, dlatego warto sobie to porównać. Są smycze o szerokości dziesięciu jak i piętnastu milimetrów. Każda smycz może mieć nadrukowany, których oryginalny napis.

namok

Posty: 2

 
W firmie mieliśmy niezmiernie wielkie zamówienie i producent balonów reklamowych nam pomógł. Takiej oferty nie udało nam się nigdzie odnaleźć. Oszczędności były ogromne, a balony były wykonane z najlepszych materiałów.

weruś34

Posty: 11

 
W firmie mieliśmy bardzo duże zamówienie i producent balonów reklamowych nam pomógł. Takiej oferty nie udało nam się nigdzie znaleźć. Oszczędności były ogromne, a balony były wykonane z najlepszych materiałów.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Idealne ceny ma producent toreb reklamowych i warto się do niego zgłosić. Nie trzeba wychodzić z domu żeby robić zakupy. Wybór toreb jest niezmiernie duży, a na każdej można zrobić nadruk, wobec tego polecam wszystkim taką reklamę dla własnej firmy.

Dzidaaa

Posty: 2

 
Przeglądałem ofertę na różnej wielkości kubki reklamowe u producenta. Można tam zamówić kufle szklane, dlatego bez względu na wymagania każdy coś dla siebie znajdzie. Gadżetów reklamowych nigdy nie jest za dużo. Każdy z moich klientów jest z nich bardzo zadowolony.

Nikuś23

Posty: 2

 
Z własnego doświadczenia wiem, że tanie gadżety reklamowe wcale nie muszą być słabej jakości. Po prostu trzeba się kontaktować z producentem i wówczas ceny są o mnóstwo niższe. Po co przepłacać u pośredników?

raptofil

Posty: 6

 
Jeśli komuś zależy na niskich cenach to trzeba sprawdzić ofertę od producenta smyczy reklamowych. Jest tego bardzo dużo i można to personalizować według własnego uznania. Ceny są według mnie niskie. Istotne tutaj jest to, że zamawiamy gotowy produkt, czyli mamy smycz z oryginalnym nadrukiem.

OzZ

Posty: 18