• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

kuchnie na wymiar, poszukuję !

kuchnie na wymiar, poszukuję !

Gdzie można odnaleźć kuchnie na wymiar w dobrych cenach? Mamy wszystko do zrobienia, zatem szafek będzie dużo i na pewno byłoby dobrze gdyby cena była znana.

Dosti

Posty: 1

 
U mnie też by się przydał już remont, ale widziałem, że jak się chce coś porządnego to niestety trzeba będzie za to sporo zapłacić. Na razie tyle kasy nie mam na remont.

Lupusx

Posty: 3

 
Zawsze mi się angielskie kuchnie na wymiar podobały. Na nieszczęście nie mam w bloku miejsca. To musi być więcej przestrzeni, bowiem wówczas całość prezentuje się o mnóstwo lepiej. Może, kiedy uda mi się postawić albo kupić dom. Wtedy pierwsze, co zrobię to zgłoszę się do firmy, jaka przygotowuje współczesne projekty kuchni.

Kitas

Posty: 2

 
Według mnie, jeżeli chodzi o taki nowoczesny, niemniej jednak chłodny klimat to kuchnia industrialna znakomicie się do tego nadaje. Tylko pamiętajmy, iż to trzeba lubić. Takimi kuchniami na wymiar zajmują się fachowcy. To, wobec tego mogą dopasować wszystkie elementy do naszych potrzeb. Znają się na tym i pomogli już wielu osobom. Nam też coś doradzą.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Mam starą kuchnie, dlatego mnie się podobają praktycznie wszystkie modele. Każdy jest lepszy od mojego. Muszę zebrać się i zamówić kuchnie. Nie wiem ile może mnie kosztować, ale myślę, że ceny teraz mocno poszły do góry. Na szczęście takie kuchnie zamawia się na wiele lat i to każdemu zamawiającemu się bardzo opłaca.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Gusta są różne, dlatego wybór kuchni jest niezwykle znaczny. Na pewno kuchnie pod wymiar są znane, bowiem można dopasować je do wszystkich swoich potrzeb i wymagań.

labuh

Posty: 4

 
Zamawiałem nowomodne kuchnie na wymiar w jednej z profesjonalnych firm. Wiedzą, co jest modne, dlatego mogą doradzić, na co warto wydać pieniądze. Moja wiedza też była tutaj praktycznie zerowa, a dałem radę.

090913123

Posty: 7

 
Zawsze mi się angielskie kuchnie na wymiar podobały. Niestety nie mam w bloku miejsca. To musi być więcej przestrzeni, bo wtedy całość prezentuje się o wiele lepiej. Może, kiedy uda mi się postawić albo kupić dom. Wtedy pierwsze, co zrobię to zgłoszę się do firmy, która przygotowuje nowoczesne projekty kuchni.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Mam starą kuchnie, zatem mnie się podobają praktycznie wszystkie modele. Każdy jest lepszy od mojego. Muszę zebrać się i zamówić kuchnie. Nie wiem ile może mnie kosztować, ale myślę, iż ceny teraz mocno poszły do góry. Na szczęście takie kuchnie zamawia się na sporo lat i to każdemu zamawiającemu się bardzo opłaca.

Tarzan.JJ

Posty: 5

 
Zamawialiśmy kuchnie pod wymiar na stronie https://modnestol.pl/kuchnie-na-wymiar/. Firma ma super ofertę. Znajomi też u nich zamawiali. Oni bardziej stawiają na klasykę, wobec tego wybrali kuchnie angielską, a my na nowoczesność i kuchnie industrialną.

Marioleczka

Posty: 3