• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Sprzęt sportowy - sklep online

Sprzęt sportowy - sklep online

Jak trenujecie? W domu, chodzicie na siłownię (jakoś z doskoku), czy jeszcze jakoś inaczej? Chyba trening siłowy stricte się u mnie nie sprawdzi, więc szukam jakiejś realnej alternatywy, może sprzętu bardziej pod ogólnorozwojówkę. Szukam ludzi, którzy już podobny problem przerobili.

Yuri20

Posty: 1

 
Mam drążek ogrodowy od tego producenta https://www.k-sport.com.pl/ i jestem bardzo zadowolony. Możesz nie tylko trenować górę, ale też podczepić sobie worek bokserski, albo nawet hamak, jak potrzebujesz wypoczynku. Mocno uniwersalne, przemyślane podejście dla ludzi aktywnych fizycznie. Polecam gorąco, jak masz warunki.

juron

Posty: 32

 
Można się przyzwyczaić do ćwiczeń w ogrodzie, w plenerze, jeszcze lepiej. Byłem na publicznej siłowni, takiej zewnętrznej u siebie, ale lipa do kwadratu. Trzeba brać do domu jednak ;)

yetisize

Posty: 14

 
W domowych warunkach progresja treningowa występuje tylko z asekuracją, tego nie przeskoczysz. Ale duża zaleta to jednak ćwiczenia o dowolnej porze, nie czekasz na nic, tylko robisz swoje.

derbuś45

Posty: 4

 
Ten producent o tyle dobry, bo dostarcza wszystko z zestawem do samodzielnego montażu. Paczki też ważą najczęściej tyle, że samodzielnie to pownosisz. Niesamowicie ważna sprawa.

Grabow12

Posty: 2

 
Nic nie stracisz, bo nawet używany sprzęt sportowy i tak nieźle wartość zachowuje. Strata może ze 20-30% tak realnie. Ludzie chętnie odkupują, jak był normalnie użytkowany, więc nawet jak się lekko pomylisz z kompletowaniem to się nic nie stanie.

roudee

Posty: 2

 
K-Sport wiem, że to polski producent sprzętu konkretnie do treningu domowego, więc trochę bardziej zoptymalizowany do mniejszych wnętrz. Wyciągi nawet inaczej wyglądają na domową siłownię niż na zwykłą, znacznie mniej miejsca zajmują. Pokombinuj, może się przyda. Sklep internetowy, jak coś funkcjonuje.

czes-czes

Posty: 7

 
Całą domową siłownię możesz stworzyć na podstawie tego katalogu https://www.k-sport.com.pl/ i po problemie, bo z gwarancją nawet dłuższą. Teraz domowa siłownia to dobra inwestycja. Wiadomo, co w Polsce będzie przez lata, czyli zamknięcie wszystkiego i wszystkich w domach to już lepiej teraz sobie sprezentować, dopóki jakieś oszczędności zostały ;)

Klara323

Posty: 3