• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

kserokopiarki, jaka firma?

kserokopiarki, jaka firma?

Witam. Czy jesteście w stanie polecić jakąś firmę, która sprzedaje lub wynajmuje kserokopiarki?

hihiotek

Posty: 3

 
Jeżeli chodzi o kupowanie kserokopiarki polecam Wam zainteresować się ofertą przedsiębiorstwa, jakie funkcjonuje na lokalnym rynku od co najmniej kilku lat. Dzięki temu będziecie w stanie zweryfikować opinie, jakie pojawiają się na temat danej firmy pomiędzy innymi w Internecie.

wisła1905

Posty: 6

 
Do niedawna nie miałem zielonego pojęcia, że istnieje usługa tj. dzierżawa kserokopiarek. Zamierzamy się wkrótce zainteresować szczegółami oferty.

pawel253

Posty: 9

 
Kilka tygodni temu kupiłem trzy kserokopiarki warszawa. Nie miałem świadomości, że przy tak niewielkiej ilości mam szansę wynegocjować satysfakcjonująco wysoki rabat. Uświadomił mnie znajomy :-)

pawel253

Posty: 9

 
Co najmniej kilka dni poświęciłem na wybór stosownej kserokopiarki. Dopiero potem skontaktowałem się ze sklepem, który moim zdaniem ma zdecydowanie najszerszy asortyment, jeżeli chodzi o urządzenia biurowe. Pozdrawiam :)

Adam74022

Posty: 24

 
Miałem mocno ograniczony budżet, a w związku z tym zainteresowała mnie dzierżawa kserokopiarek. Zdziwiłem się, gdy poznałem jej warunki - były niezmiernie odpowiednie dla mnie.

pawel253

Posty: 10

 
Nie kupiłbym kserokopiarki od kogokolwiek innego niż ta firma: biltpolska.pl. Będą w stanie zaproponować Wam dobre ceny i profesjonalne doradztwo.

miga

Posty: 32

 
Moim zdaniem pożądane byłoby solidnie przemyśleć wybór kserokopiarki, bowiem zazwyczaj wiąże się ona z wydatkiem kilku tysięcy złotych. Polecam sprawdzić m.in. opinie.

Marioleczka

Posty: 8

 
Popełniłem jakiś czas duży błąd na etapie zakupu kserokopiarki, ponieważ wybrałem sprzęt, który niekoniecznie sprostał moim oczekiwaniom. Jest dość awaryjny. W związku z tym w przyszłości zasugeruję się Waszymi rekomendacjami. Mam nadzieję, że będzie lepiej :-)

eGall

Posty: 10